Lilianna

Trener biznesu. Ponad 30 lat doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta. Zarządzała zespołami w sprzedaży i działach operacyjnych. Związana z branżą lotniczą oraz rynkiem Travel Management Company. Lubi wyzwania i pracę z ludźmi. Docenia wagę samoświadomości.

Marta

Wspólniczka, coach, mentor, trener i konsultant biznesowy. Szerokie doświadczenie w zarządzaniu zespołami Marketingu, Sprzedaży i Obsługi klienta w międzynarodowym środowisku. Tematy, w których się specjalizuje to przywództwo, komunikacja, sprzedaż i budowanie doświadczeń klienta (CX).

Magdalena

Wspólniczka, coach, mentor, trener biznesu, doradca. Ponad 20 lat doświadczenia we wdrażaniu projektów edukacyjno-rozwojowych oraz zarządzaniu zespołami projektowymi. Pracowała dla sektora pozarządowego, administracji publicznej i biznesu. Entuzjastka rozwoju.

Wanda

Założycielka, właścicielka, coach, mentor, konsultant. 30 lat doświadczenia w środowisku skandynawskiej kultury biznesowej, na stanowiskach sprzedażowych i zarządczych. Członek zarządu Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej. Zafascynowana ludźmi, ceniąca wartości skandynawskie.